12 Month Guarantee
30 Day Returns
Free Delivery from €100
Refurbished in France
Targus (DOCK190) USB-C Universal Dual Video 4K Docking Station
Targus (DOCK190) USB-C Universal Dual Video 4K Docking Station
Technical Sheet
Station d’Accueil USB-C Dual HDMI 4K avec alimentation 100W
| Model | Station d’Accueil USB-C Dual HDMI 4K avec alimentation 100W |
|---|---|
| Model number | DOCK190 |
| Charging | Technologie power delivery 3.0 jusqu'à 100 w dc |
| Color | Black |
| Feature | Prend en charge deux écrans hdmi avec un affichage distinct |
| Dimension | 17.3 x 8.37 x 4 cm |
| Interface |
|
| Weight | 408 g |
| Warranty | 12 months warranty |
Color
Silver
349,00 € new
209,40 €
100% secure payment